SIA "Manx Crewing Baltics"
Adrese: Liepājas iela 2 - 40
Rīga, LV-1002, Latvija

Tālr.:+371 67873842
Fax: +371 66004055
e-pasts: crew@manxcrewing.lv

Kā mūs atrast   Kā mūs atrast Latviski English

Manx Crewing Baltics sertifikāts

MANX Crewing Baltics jūrnieku darbā iekārtošanai ir saņēmusi Latvijas Jūras Administrācijas Jūrnieku reģistra izsniegtu licenci. Mēs nodrošinām augsti kvalificētu jūrnieku darbā iekārtošanu uz MANX Ocean Crewing menedžmentā esošajiem kuģiem.

MANX Crewing Baltics ir sertificēta Bureau Veritas atbilstoši Starptautiskā kvalitātes pārvaldības sistēmas ISO 9002:2008 prasībām un ikgadu iziet ārējos auditus.

Uzņēmuma politika ir vērsta uz kvalitātes prasību izpildi un nepārtrauktu sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu atbilstoši noslēgtajiem kuģu apkalpes komplektēšanas līgumiem un kuģu īpašnieku prasībām.

Mēs rūpīgi atlasām augsti kvalificētus jūrniekus darbam uz Sauskravas un konteinerkuģiem atbilstoši starptautiskajām, karoga valsts un kuģa īpašnieka prasībām. Nepieciešamie jūrnieki tiek atlasīti pēc kuģa īpašnieka vai tā pārstāvja pieprasījuma. Veicam intervijas, pārbaudām profesionālās zināšanas, iepriekšējo darba pieredzi, atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem, kvalifikācijas dokumentus un angļu valodas zināšanas atbilstoši prasībām.

Kuģi strādā dažādos pasaules reģionos – Dienvidu Austrumu Āzija, Āfrika, Eiropa, Dienvidamerika, Austrālija. Sauskravas kuģi pārsvarā strādā ziemeļeiropas reģionā, tai skaitā Baltijas un ziemeļu jūrās.